Koncert Rainy Day

Koncert Rainy Day

Opis

Rainy Day to zespół z Warszawy, który powstał w październiku 2017 roku z inicjatywy Wojtka Kubickiego, autora muzyki oraz

tekstów. Głównymi członkami zespołu są: Wojtek Kubicki – wokal i gitara oraz Michał Kochański – gitara. Aktualny skład zespołu uzupełniają: Jan Wierzbicki – gitara basowa oraz Rafał Olewnicki – perkusja. „Wykute w deszczu" to pierwsza płyta, nagrana przez Rainy Day, której premiera miała miejsce w listopadzie 2018 roku. W 2019 roku zespół wydał 2 single i nagrał 2 teledyski. Aktualnie zespól zakończył prace nad nowym albumem o tytule DEKADENCJA, którego wydanie planowane jest w marcu 2021 roku. Grają własne utwory kładąc nacisk na melodie oparte przede wszystkim o brzmienia gitarowe.

Jak mówi lider zespołu, „Muzyka Rainy Day to deszczowy rock, stanowiący odzwierciedlenie emocji, które wywołuje panująca w Polsce pogoda. Co do tekstów, to mają one charakter fotografii,na których zapisuję zarówno swoje emocje, jak i to, co obserwuję dookoła mnie." Po koncercie krótki wywiad z zespołem przeprowadzi Adam Dobrzyński- dziennikarz muzyczny.

 

transmisja na profilu FB Ośrodka Kultury Ochoty

 

wydarzenie bezpłatne!


Adres źródłowy: http://urzadochota.waw.pl/wydarzenie/koncert-rainy-day

Załączniki